KONST / Litografier / Färglitografier 13669445
nr 1366 9445
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografier, 3 st, Skutor. Signerad, numrerad 62/260 och 113/280 respektive 9/20, oramat löst blad. Bladets mått: ca 80x59 respektive ca 63x87 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:51:18
13/12 15:14:58
14/12 18:42:49